Haziran 10, 2016

Gençlik ve Müzikal: Glee

Selamlar, selamlar! Tatil böyle bir şey, bir anda adapte olamazsın, ne yapacağını şaşırır; daldan dala atlarsın.Ben de bu gece yaklaşık beş dizinin ilk bölümlerini izledim efenim.Kısa kısa yorumlarını gireceğim takipte kalınız :) İlk durağımız: Glee.


Glee'yi ilk kez nereden, kimden, nasıl duyduğum hakkında bir fikrim yok tamamen zevklerim doğrultusunda kategorilerde dolaşırken rastgeldiğim bir dizi.Oldum olası gençlik filmlerini ve kitaplarını sevmişimdir.Bilen bilir, bizim dönemimizde Disney Channel bayağı iyiydi bu konuda, çok güzel gençlik filmleri çıkarı, şeker gibi bir saat :) Ah ah! bak duygulandım, daha dün gibi kardeşimle izlerdik.

Gençlik derken müzikalmiş derken başladık izlemeye.Bu arada ben dizi izlemeyi sevmem bilgisayardan.Dizilab sağ olsun, indirme linki koymuş :') Allah razı olsun, bu sayede geçiyor günler.(Daha bir gece izledi.) Bölüm yaklaşık elli dakikaydı, dolu dolu bir elli dakika olduğunu düşünüyorum çünkü dizi hakkında birçok bilgi verildi.

Karakterlerin isimleri henüz oturmadı bende.Ama Rachel'ı sevdiğimi ve Finn karakterinin bu kadar çabuk açılmasına şaşırdığımı söyleybilirim.

Bildiğimiz kötü - yıldız çocuklardan olan Finn anlattı hikayesinin bir kısmını.Rachel çok hırslı birine benziyor bkalım :) Bir de Will var tabi.Glee'yi toplamaya çalışan öğretmen.Allah yardım etsin, eşini hiç sevmedim.Çok çıkarcı bir kadına benziyor.İnşallah ayrılırlar.Kötüyüm değil mi, Ramazan Ramazan :/ 


Adını bilmediğim amigo kızın öyküsnü çok merak ediyorum yalnız *-* Yukarıdaki bayan.Çok tatlı değil mi? Bu kız "Ben Dört Numara" filminde oynuyor, orada da sevmiştim.

Bu yazı bu kadar, görüşürüz!

4 yorum:

 1. Ben dizi izleyemiyorum,böyle 40 dakika otur bir de ne oluyor ne bitiyor anlamak için bilmem kaç sezon devir,"Allahım Allahım!"oluyorum,ruhum daralıyor ama Glee'yi herkes pek övüyora sanırım ben de bir şans vermeliyim:)

  YanıtlaSil
 2. Ben dizi izleyemiyorum,böyle 40 dakika otur bir de ne oluyor ne bitiyor anlamak için bilmem kaç sezon devir,"Allahım Allahım!"oluyorum,ruhum daralıyor ama Glee'yi herkes pek övüyora sanırım ben de bir şans vermeliyim:)

  YanıtlaSil
 3. Bende iftardan sonra film izliyorum sahuru beklerken iyi oluyor :) Glee'yi uzun zamandır izlemek istiyorum yazını görünce yine aklıma geldi hatta final yapmıştı ama bir türlü sıra gelmedi diğer dizilerinde yorumlarını bekliyorum görüşürüz :)

  YanıtlaSil
 4. Bir ara başlamak için bir girişimde bulundum ama yarım kaldı. Belki bu yaza tekrar denerim, izleyen herkes seviyor sanırım ☺

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...